Mnoho lidí se bez počítače a bez informační technologie vůbec už neobejde. Podle mého názoru je to tak trošku smutné, ale na druhou stranu je to zase úplně normální. Žijeme v jednadvacátém století a to znamená, že je to vlastně taková doba techniky, nejenom celkově techniky, jako je například elektrická sprcha nebo žehlička a podobně. Ano, už i elektrická sprcha existuje, ale je to spíše taková malá přenosná kempingová sprcha. Ale abych se vrátila zpátky k jednadvacátému století a technice, tak například i počítač a informační technologie a informační technika spolu opravdu dobře souvisí, jdou ruku v ruce.
Kdyby nebylo mého partnera, tak bych vůbec nepochopila pořádně informační technologii, protože informační technologie je velice důležitá, a to hlavně v tomto století, kdy mnoho lidí právě pracuje s počítačem. A je také mnoho lidí na home office. Víte, co to znamená, když někdo pracuje na home office? Znamená to, že vlastně, když jste na home office, že pracujete z domova, je to vlastně takzvaná v překladu domácí kancelář. Proto si myslím, že lidé, když jsou na home office, tak jsou potom více doma a více je to baví. Proto si myslím, že lidé, kteří jsou na home office, tak by taky ale měli potom dostat proplacenou elektřinu.
Protože vlastně pracují z domu. A to znamená, že vlastně se tam svítí. Bere jim počítač elektřinu a tak podobně. A podle mého názoru by jim měl zaměstnavatel proplatit nebo alespoň přispívat na elektřinu. Nebo jak byste to řešili i vy? Měli byste to tak, že jste raději doma a klidně si elektřinou proplatíte sami? Že jste doma a baví vás to a že nemusíte chodit do zaměstnání do kanceláře nebo byste to chtěli proplatit? Já bych to asi udělala takhle, že bych to proplatit nechtěla, protože bych byla opravdu hodně ráda, že mohu být doma. Nebo alespoň pár dní v týdnu, třeba dva tři dny pracovat z domu jako na home office. Ale museli by se také dobře znát informační technologii.